• Programma Voetbal

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterAccommodatieDetails
    vr 29-mrt. 19:30Ajax B VR1Halle VR1Sportpark 't Houtbroek
    vr 29-mrt. 20:00FC Eibergen VR1Halle VR1Sportpark 't Houtbroek
    vr 29-mrt. 20:30Halle VR1AZSV VR5Sportpark 't Houtbroek
    za 30-mrt. 09:00Halle JO9-2SJO MEC/Bredevoort JO9-1GSportpark De Meisterskamp
    za 30-mrt. 10:00Halle JO13-1GAjax B JO13-1L.R. (Rens) WentinkSportpark De Meisterskamp
    za 30-mrt. 12:45FC Winterswijk JO17-2Halle JO17-1G.H. (Henny) StemerdinkSportpark Jaspers
    zo 31-mrt. 10:30Halle 2SDOUC 3G.J. (Gerian) FockingSportpark De Meisterskamp
    zo 31-mrt. 14:30Halle 1Etten 1R. (Rik) WiegerinkSportpark De Meisterskamp
    za 06-apr. 08:30Pax JO9-2GHalle JO9-1Sportpark 't Elderink
    za 06-apr. 09:00Halle JO9-2AZSV JO9-4GSportpark De Meisterskamp
    za 06-apr. 09:30Halle JO11-1KSV JO11-1GJ. (Jelle) ScheuterSportpark De Meisterskamp
    za 06-apr. 10:00Halle JO11-2GFC Trias JO11-4T. (Tom) MarkhorstSportpark De Meisterskamp
    za 06-apr. 10:00Halle JO13-1GDZSV JO13-2L.S.J. (Lennart) RooksSportpark De Meisterskamp
    za 06-apr. 13:00Halle JO15-1DZC'68 JO15-5GG.H. (Hennie) SchefferSportpark De Meisterskamp
    za 06-apr. 14:45AZSV JO17-2Halle JO17-1Sportpark Villekamp
    zo 07-apr. 10:00Reunie 4Halle 3Sportpark De Wildbaan
    zo 07-apr. 14:30Halle 1NVC 1E.A.B. (Erwin) ReijersSportpark De Meisterskamp
    vr 12-apr. 19:30AZSV VR5Halle VR1Sportpark Villekamp
    vr 12-apr. 19:30Halle 45+1DZC '68 45+1Sportpark De Meisterskamp
    vr 12-apr. 20:00Varsseveld 45+1Halle 45+1Sportpark De Meisterskamp
    vr 12-apr. 20:00FC Eibergen VR1Halle VR1Sportpark Villekamp
    vr 12-apr. 20:30Halle VR1Ajax B VR1Sportpark Villekamp
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    SV Halle DS 1 - Labyellov DS 1 Meisterkamp 7025AP HALLE
    Volga MA 1 - SV Halle MC 1 de Pol 7011BJ GAANDEREN
    Grol N5 2 - SV Halle N5 1 Stationsplein 7122VM AALTEN
    SV Halle DS 1 - VIOS Beltrum DS 3 zaterdag 30 maart 16:30 Meisterkamp 7025AP HALLE
    De Hofnar-Bovo DS 5 - SV Halle DS 3 woensdag 3 april 21:00 Stationsplein 7122VM AALTEN
    WIK Steenderen DS 4 - SV Halle DS 1 vrijdag 5 april 18:45 het Hooge Wessel 7221BA STEENDEREN
    Sparta Zelhem N4 2 - SV Halle N4 1 zaterdag 6 april 9:10 Stationsplein 7122VM AALTEN
    Seesing Personeel | Longa`59 N4 3 - SV Halle N4 1 zaterdag 6 april 9:50 Stationsplein 7122VM AALTEN
    SV Halle N5 1 - Brevolk N5 2 zaterdag 6 april 11:00 Stationsplein 7122VM AALTEN
    Grol N5 2 - SV Halle N5 1 zaterdag 6 april 12:20 Stationsplein 7122VM AALTEN
    VIOS Beltrum MB 1 - SV Halle MB 1 zaterdag 6 april 14:30 de Sonders 7156MH BELTRUM
    SV Halle DS 2 - Revoc DS 3 zaterdag 6 april 17:30 Meisterkamp 7025AP HALLE
    SV Halle DR 1 - Volga DR 2 dinsdag 9 april 19:45 de Paasberg 7061DC TERBORG
    SV Halle DR 1 - VDO DR 1 dinsdag 9 april 20:45 de Paasberg 7061DC TERBORG
    SV Halle DR 1 - Sparta Zelhem DR 2 dinsdag 9 april 21:45 de Paasberg 7061DC TERBORG
    SV Halle DS 3 - TOHP DS 3 donderdag 11 april 20:45 Meisterkamp 7025AP HALLE
    SV Halle MB 1 - Givo'92 MB 1 zaterdag 13 april 14:15 Meisterkamp 7025AP HALLE
    Volga DS 4 - SV Halle DS 2 zaterdag 13 april 14:45 de Pol 7011BJ GAANDEREN
    SV Halle DS 1 - KSV DS 4 zaterdag 13 april 16:30 Meisterkamp 7025AP HALLE
    Volga DS 5 - SV Halle DS 4 zaterdag 13 april 17:00 de Pol 7011BJ GAANDEREN