• Programma Voetbal

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 03-dec. 08:30VIOD JO9-5JMHalle JO9-1JMSportpark Dichteren
    za 03-dec. 09:15Halle JO10-1JMLonga '30 JO10-4JMSportpark De Meisterskamp
    zo 04-dec. 10:30Erix 3Halle 2A. (Arthur) RutjesSportpark Dèl-Akker
    zo 04-dec. 10:30Westendorp 2Halle 3Sportpark De Slotboom
    zo 04-dec. 14:00Halle 1Bredevoort 1T. (Ties) OplaatSportpark De Meisterskamp
    za 10-dec. 09:15Halle JO9-1JMDZC'68 JO9-4JMSportpark De Meisterskamp
    za 10-dec. 10:00Grol JO10-5Halle JO10-1JMSportpark Den Elshof
    zo 11-dec. 10:00Halle 3Sportclub Silvolde 4Sportpark De Meisterskamp
    zo 11-dec. 11:00Halle 2FC Trias 6Sportpark De Meisterskamp
    zo 11-dec. 14:00Wolfersveen 1Halle 1J.P.T. (Jan) SpanStadion De Stikke Bocht
    zo 18-dec. 10:00Ajax B 4Halle 3Sportpark 't Houtbroek
  • Programma

    WedstrijdDatumTijdAccommodatiePlaats
    Rivo DS 3 - SV Halle DS 3 vrijdag 2 december 20:00 Dorpsaccommodatie Rietmolen 7165AL Rietmolen
    Givo'92 DS 2 - SV Halle DS 4 zaterdag 3 december 11:00 de Panoven 6987EA Giesbeek
    SV Halle DS 3 - DIOS DS 3 zaterdag 3 december 14:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 1 - Grol DS 3 zaterdag 3 december 16:30 Meisterkamp 7025AP Halle
    V.IJ.V. DR 1 - SV Halle DR 1 dinsdag 6 december 19:45 de Paasberg 7061DD Terborg
    SV Halle DR 1 - Vollverijs DR 1 dinsdag 6 december 20:45 de Paasberg 7061DD Terborg
    SV Halle DR 1 - V.IJ.V. DR 1 dinsdag 6 december 21:15 de Paasberg 7061DD Terborg
    Vollverijs DR 1 - SV Halle DR 1 dinsdag 6 december 22:15 de Paasberg 7061DD Terborg
    SV Halle DS 3 - KSV DS 3 woensdag 7 december 20:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 4 - DIAVO DS 5 zaterdag 10 december 12:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    KSV DS 3 - SV Halle DS 2 vrijdag 16 december 20:00 de Bult 7134NJ Vragender
    SV Halle DS 3 - Bovo DS 4 zaterdag 17 december 14:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    VIOS Beltrum DS 5 - SV Halle DS 4 zaterdag 17 december 16:45 de Sonders 7156MH Beltrum
    Vollverijs DS 2 - SV Halle DS 1 zaterdag 17 december 17:30 de Paasberg 7061DD Terborg
    SV Halle DS 2 - Rivo DS 3 woensdag 11 januari 20:30 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 4 - WIK Steenderen DS 6 zaterdag 14 januari 12:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 2 - Bovo DS 4 zaterdag 14 januari 14:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 1 - Focus DS 4 zaterdag 14 januari 16:30 Meisterkamp 7025AP Halle
    A.B.S. DS 4 - SV Halle DS 4 vrijdag 20 januari 19:15 De Uutvlog 7437VD Bathmen
    SV Loil DS 1 - SV Halle DS 1 vrijdag 20 januari 20:00 de Zomp 6941DM Didam
    Volga DS 5 - SV Halle DS 3 zaterdag 21 januari 12:30 de Pol 7011BJ Gaanderen
    WIK Steenderen DS 6 - SV Halle DS 4 zaterdag 21 januari 18:00 het Hooge Wessel 7221BA Steenderen
    SV Halle DS 4 - Givo'92 DS 2 zaterdag 28 januari 12:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 3 - Volga DS 6 zaterdag 28 januari 14:00 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 2 - Volga DS 5 zaterdag 28 januari 16:30 Meisterkamp 7025AP Halle
    SV Halle DS 1 - KSV DS 2 donderdag 2 februari 20:30 Meisterkamp 7025AP Halle
    Volga DS 6 - SV Halle DS 2 zaterdag 4 februari 12:30 de Pol 7011BJ Gaanderen
    SV Loil DS 4 - SV Halle DS 4 zaterdag 4 februari 14:00 de Zomp 6941DM Didam
    DIOS DS 3 - SV Halle DS 2 maandag 6 februari 19:30 Eurohal 7091XC Dinxperlo
    Blok '71 DS 1 - SV Halle DS 1 vrijdag 10 februari 20:30 IJsselweide 7071CK Ulft