• Halle JO12-1G

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Trias JO12-4G

    VS

    Halle JO12-1G

    16 november 201913:00 uur
    Sportpark 't Huitinkveld JV1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    Naam Functie
    Sander Groot Nibbelink Trainer/Leider
    Jurgen Legters Trainer
    Sem Groot Nibbelink Leider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:30 - 19:30 Trainingsveld Kleedkamer 3
    Donderdag 18:30 - 19:30 Trainingsveld Kleedkamer 3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 nov. 13:00FC Trias JO12-4G - Halle JO12-1GSportpark 't Huitinkveld
    23 nov. 10:00Halle JO12-1G - DZC'68 JO12-9GSportpark De Meisterskamp
    30 nov. 08:30WvB Jo12-3G - Halle JO12-1GSportpark 't Braamveld
    7 dec. 10:00Halle JO12-1G - VIOD JO12-3Sportpark De Meisterskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Halle JO12-1G - SP Lochem JO12-36 - 1
    2 nov.Witkampers JO12-1G - Halle JO12-1G4 - 2
  • Poulestanden Halle JO12-1G (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Trias JO12-4G77003452921
    2Witkampers JO12-1G760146143218
    3Halle JO12-2G742134151914
    4DZC'68 JO12-9G741224141013
    5FC Bergh JO12-374122819913
    6SP Lochem JO12-364023592612
    7VIOD JO12-3740347202712
    8Halle JO12-1G740344222212
    9AZSV JO12-57214292367
    10WvB Jo12-3G61141727-104
    11ST Socii/Ratti JO12-1G61141626-104
    12FC Winterswijk JO12-1M6105562-573
    13Grol JO12-1G5014533-281
    14AZSV MO12-17007681-750

    Poulestanden Halle JO12-1G (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halle JO12-1G3300214179
    2ST Socii/Ratti JO12-1G3201151236
    3DZC'68 JO12-9G3102519-143
    4FC Trias JO12-4G3003612-60

    Poulestanden Halle JO12-1G (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Rijssen JO12-1110011293
    2SVZW JO12-2110011293
    3ST: Victoria '25/SCD '33 JO12-2110010283
    4Rohda Raalte JO12-611009183
    5Blauw Geel'55 JO12-3G11009273
    6GVV Eilermark JO12-111007073
    7RKHVV JO12-4G11008263
    8Apeldoornse Boys JO12-211008353
    9SDC Putten JO12-511004043
    10Spero JO12-311005323
    11DSZ JO12-111004223
    12Halle JO12-1G11005413
    13SVV '56 JO12-210105501
    14Zenderen Vooruit JO12-110105501
    15Halle JO12-2G10104401
    16DVOV JO12-5G10104401
    17VIOD JO12-3100145-10
    18Overasseltse Boys JO12-1100135-20
    19Alverna JO12-1G100124-20
    20VIOS V. JO12-2100104-40
    21VSCO '61 JO12-2100138-50
    22Orion JO12-7100128-60
    23Loenermark JO12-1G100129-70
    24v.v. Twenthe JO12-1100107-70
    25Wageningen JO12-1G1001210-80
    26SVI JO12-6G100119-80
    27ATC '65 JO12-21001211-90
    28Heeten JO12-11001211-90

    Poulestanden Halle JO12-1G (B9680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Apeldoornse Boys JO12-200000000
    2Blauw Geel'55 JO12-3G00000000
    3DSZ JO12-100000000
    4GVV Eilermark JO12-100000000
    5Halle JO12-2G00000000
    6Halle JO12-1G00000000
    7Sportclub Rijssen JO12-100000000
    8RKHVV JO12-4G00000000
    9Rohda Raalte JO12-600000000
    10SDC Putten JO12-500000000
    11Spero JO12-300000000
    12SVV '56 JO12-200000000
    13SVZW JO12-200000000
    14ST: Victoria '25/SCD '33 JO12-200000000