• Halle JO12-1G

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Staf

    Naam Functie
    Sander Groot Nibbelink Trainer/Leider
    Jurgen Legters Trainer
    Sem Groot Nibbelink Leider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:30 - 19:30 Trainingsveld Kleedkamer 3
    Donderdag 18:30 - 19:30 Trainingsveld Kleedkamer 3
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Halle JO12-1G (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Trias JO12-4G13111156154134
    2Witkampers JO12-1G13110293246933
    3FC Bergh JO12-313101282235931
    4Halle JO12-1G1381473413225
    5DZC'68 JO12-9G1271451242722
    6SP Lochem JO12-31170451213021
    7Halle JO12-2G1262444311320
    8VIOD JO12-3G1051458312716
    9ST Socii/Ratti JO12-1G125164839916
    10AZSV JO12-5113173441-710
    11WvB Jo12-3G112182650-247
    12Grol JO12-1G122192666-407
    13FC Winterswijk JO12-1M121011898-903
    14AZSV MO12-113011219165-1461

    Poulestanden Halle JO12-1G (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halle JO12-1G3300214179
    2ST Socii/Ratti JO12-1G3201151236
    3DZC'68 JO12-9G3102519-143
    4FC Trias JO12-4G3003612-60

    Poulestanden Halle JO12-1G (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Rijssen JO12-1110011293
    2SVZW JO12-2110011293
    3ST: Victoria '25/SCD '33 JO12-2110010283
    4Rohda Raalte JO12-611009183
    5Blauw Geel'55 JO12-3G11009273
    6GVV Eilermark JO12-111007073
    7RKHVV JO12-4G11008263
    8Apeldoornse Boys JO12-211008353
    9SDC Putten JO12-511004043
    10Spero JO12-311005323
    11DSZ JO12-111004223
    12Halle JO12-1G11005413
    13SVV '56 JO12-210105501
    14Zenderen Vooruit JO12-110105501
    15Halle JO12-2G10104401
    16DVOV JO12-5G10104401
    17VIOD JO12-3G100145-10
    18Overasseltse Boys JO12-1100135-20
    19Alverna JO12-1G100124-20
    20VIOS V. JO12-2100104-40
    21VSCO '61 JO12-2100138-50
    22Orion JO12-7100128-60
    23Loenermark JO12-1G100129-70
    24v.v. Twenthe JO12-1100107-70
    25Wageningen JO12-1G1001210-80
    26SVI JO12-6G100119-80
    27ATC '65 JO12-21001211-90
    28Heeten JO12-11001211-90

    Poulestanden Halle JO12-1G (B9680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero JO12-311008173
    2SVZW JO12-211004223
    3Halle JO12-1G11003123
    4ST: Victoria '25/SCD '33 JO12-210106601
    5RKHVV JO12-4G10106601
    6SDC Putten JO12-510101101
    7Blauw Geel'55 JO12-3G10101101
    8DSZ JO12-100000000
    9GVV Eilermark JO12-100000000
    10Sportclub Rijssen JO12-100000000
    11Rohda Raalte JO12-600000000
    12SVV '56 JO12-2100124-20
    13Apeldoornse Boys JO12-2100113-20
    14Halle JO12-2G100118-70

    Poulestanden Halle JO12-1G (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1v.v. Twenthe JO12-13300211209
    2ST: KSV/Erix JO12-1G33008179
    3HSC '21 JO12-14211201917
    4Halle JO12-2G2200132116
    5Bon Boys JO12-4220012396
    6Markelo JO12-3G420212936
    7Halle JO12-1G1100120123
    8AZSV JO12-53102810-23
    9Bon Boys JO12-341031019-93
    10FC Trias JO12-5G4103427-233
    11FC Winterswijk JO12-1M4013714-71
    12Grol JO12-1G4004325-220

    Poulestanden Halle JO12-1G (B9690 Onder 12 beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero JO12-311005233
    2DSZ JO12-100000000
    3Rohda Raalte JO12-600000000
    4SDC Putten JO12-500000000
    5SVZW JO12-200000000
    6ST: Victoria '25/SCD '33 JO12-200000000
    7Halle JO12-1G100125-30