• Halle 3

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Henk Bruil Leider
  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Heinen Vleeshttp://www.heinenvlees.nl
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:15u - 21:30u Veld 2 Kleedkamer 4
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    5 mei. 09:30FC Bergh 5 - Halle 3Sportpark Marinus van Rooijen
    12 mei. 09:30Ulftse Boys 5 - Halle 3T. (Twan) LoevenSportpark 't Oerseveld
    20 mei. 10:00Halle 3 - vv Montferland 4AfgeschermdSportpark De Meisterskamp
    26 mei. 10:00Halle 3 - SVGG 2R. (Ronnie) WesselinkSportpark De Meisterskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.SVGG 2 - Halle 33 - 0
    7 apr.Halle 3 - ZZC'20 36 - 2
  • Stand reserve 7de klasse 11

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1Ajax B 422220012112
    2Westendorp 222182210423
    3Gendringen 52213457133
    4SVGG 22113356036
    5vv Montferland 32110385856
    6Halle 32275106561
    7Bredevoort 32266103754
    8GWVV 42272134275
    9Sportclub Silvolde 42263135795
    10Wolfersveen 32238112756
    11S.V. Kilder 62245132266
    12Varsseveld 722031915112
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.