• Halle 3

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Henk Bruil Leider
  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Heinen Vleeshttp://www.heinenvlees.nl
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:15u - 21:30u Veld 2 Kleedkamer 4
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    4 dec. 10:30Westendorp 2 - Halle 3Sportpark De Slotboom
    11 dec. 10:00Halle 3 - Sportclub Silvolde 4Sportpark De Meisterskamp
    18 dec. 10:00Ajax B 4 - Halle 3Sportpark 't Houtbroek
    29 jan. 09:30vv Montferland 3 - Halle 3Sportpark Padevoort (Zeddam)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Halle 3 - Varsseveld 79 - 1
  • Stand reserve 7de klasse 11

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1Ajax B 47700505
    2Westendorp 28701419
    3Gendringen 575113311
    4SVGG 285122718
    5Halle 373133019
    6GWVV 483141530
    7Wolfersveen 372321418
    8vv Montferland 362131720
    9Sportclub Silvolde 482152241
    10Bredevoort 371241022
    11S.V. Kilder 67115627
    12Varsseveld 78008550
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.