• Halle 2

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Cor Peitsman Hoofdtrainer
    Robert Klein Wassink Leider
    Teun Peppelman Leider
    Wim Peppelman Keeperstrainer
  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Auto Service Venderboschhttp://www.venderbosch.nl
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00u - 21:30u Trainingsveld 5
    Donderdag 20:00u - 21:30u Veld 2 5
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    27 jan. 10:30Halle 2 - Etten 3Sportpark De Meisterskamp
    3 feb. 10:30Halle 2 - SDOUC 3Sportpark De Meisterskamp
    10 feb. 10:00Etten 3 - Halle 2Sportpark De Treffer
    17 feb. 10:30Halle 2 - SVGG 2Sportpark De Meisterskamp
    10 mrt. 11:30VIOD 4 - Halle 2Sportpark Dichteren
    17 mrt. 10:30Halle 2 - SC Doesburg 2Sportpark De Meisterskamp
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand reserve 5de klasse 09

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MvR 38800361124
    2SC Doesburg 29612301719
    3Etten 39504241615
    4SDOUC 39414161813
    5Zeddam-Sint Joris 29414192513
    6VIOD 47403171312
    7Varsseveld 510406192912
    8Concordia-W 59324273111
    9SVGG 2922517268
    10Halle 2821516237
    11Gendringen 3920717296
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Grol 6321067
    2RKZVC 3320116
    3Longa '30 63102-33
    4Halle 23012-41