• Halle 2

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Cor Peitsman Hoofdtrainer
    Robert Klein Wassink Leider
    Teun Peppelman Leider
    Wim Peppelman Keeperstrainer
  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Auto Service Venderboschhttp://www.venderbosch.nl
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00u - 21:30u Trainingsveld 5
    Donderdag 20:00u - 21:30u Veld 2 5
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    26 mei. 10:30Halle 2 - Concordia-W 5R. (Ronnie) WesselinkSportpark De Meisterskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 mei.Varsseveld 5 - Halle 22 - 0
    12 mei.Halle 2 - MvR 30 - 1
  • Stand reserve 5de klasse 09

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MvR 3201613812949
    2SC Doesburg 2191225543038
    3Zeddam-Sint Joris 2191135473636
    4Etten 319928433829
    5VIOD 419928444729
    6Concordia-W 519739475524
    7SDOUC 319658293623
    8Halle 2196310344621
    9Varsseveld 5196211284420
    10SVGG 2195311355518
    11Gendringen 3194213325814
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Grol 6321067
    2RKZVC 3320116
    3Longa '30 63102-33
    4Halle 23012-41