• Halle 2

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Cor Peitsman Hoofdtrainer
    Robert Klein Wassink Leider
    Teun Peppelman Leider
    Wim Peppelman Keeperstrainer
  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Auto Service Venderboschhttp://www.venderbosch.nl
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00u - 21:30u Trainingsveld 5
    Donderdag 20:00u - 21:30u Veld 2 5
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    18 nov. 10:30SC Doesburg 2 - Halle 2Sportpark Oranjesingel
    25 nov. 10:30Halle 2 - Zeddam-Sint Joris 2G.W. (Gert) MellendijkSportpark De Meisterskamp
    9 dec. 10:30Halle 2 - SDOUC 3G.J. (Gerjan) BerendsenSportpark De Meisterskamp
    16 dec. 10:30Halle 2 - Etten 3Sportpark De Meisterskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.Halle 2 - VIOD 43 - 1
    4 nov.MvR 3 - Halle 24 - 1
  • Stand reserve 5de klasse 09

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1MvR 3550024915
    2SC Doesburg 25401161012
    3Etten 3640219912
    4Varsseveld 57403151312
    5SDOUC 36312111110
    6VIOD 4630314129
    7Halle 2621312157
    8SVGG 251224135
    9Zeddam-Sint Joris 251137134
    10Concordia-W 5611416244
    11Gendringen 3710613223
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Grol 6321067
    2RKZVC 3320116
    3Longa '30 63102-33
    4Halle 23012-41