• Halle 1

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Cor Peitsman Hoofdtrainer
    Leon Tol Assistent-trainer
    Wim Peppelman Keeperstrainer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Ajax B 1 - Halle 10 - 3
    19 mei.Halle 1 - Stokkum 14 - 2
    12 mei.Vosseveld 1 - Halle 13 - 1
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1HC '03 1320186
    2Terborg 1320136
    3Halle 13201-26
    4SVBV 13003-90
  • Stand 5de klasse C

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Etten 1231931621360
    2SC Meddo 1231832942257
    3Bredevoort 1231355432744
    4Kilder 1241347522743
    5Vosseveld 1231265453042
    6Halle 1241239623739
    7Marienveld 1231049404134
    8Ajax B 1249213444929
    9Westendorp 1235513315220
    10Stokkum 1235513386520
    11NVC 1236215366320
    12VVL 1232417348810
    13Den Dam 1232417208710