• Halle 1

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Cor Peitsman Hoofdtrainer
    Leon Tol Assistent-trainer
    Wim Peppelman Keeperstrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    zo 30-aug. 14:00GWVV - HalleSportpark De Buitenham
    zo 06-sep. 14:30Halle - SJO/SSA HMC '17Sportpark De Meisterskamp
    zo 13-sep. 14:30Halle - WestendorpSportpark De Meisterskamp
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1HC '03320186
    2Terborg 1320136
    3Halle3201-26
    4SVBV3003-90
  • Stand 5de klasse C

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Etten242031661363
    2SC Meddo241932982260
    3Vosseveld241365493145
    4Bredevoort241356433144
    5Kilder241347522743
    6Halle241239623739
    7Marienveld 12410410414434
    8Ajax B249213444929
    9Stokkum 1246513426623
    10NVC247215396423
    11Westendorp245514315620
    12VVL 1242418359210
    13Den Dam242418219110