• Halle 1

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Ronnie Baten Hoofdtrainer
    Gerrit van de Kleur Assistent-trainer
    Wim Peppelman Keeperstrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    zo 26-sep. 14:00Halle 1 - Westendorp 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 03-okt. 14:30Wolfersveen 1 - Halle 1Stadion De Stikke Bocht
    zo 10-okt. 14:00Halle 1 - Bredevoort 1Sportpark De Meisterskamp
    di 12-okt. 20:00Halle 1 - FC Trias 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 24-okt. 14:00ZZC'20 1 - Halle 1Sportpark Pluimerskamp
    zo 31-okt. 14:00Lochuizen 1 - Halle 1Sportpark Nieuw Olthaar
    zo 07-nov. 14:00Halle 1 - SSA/SJO Ratti - Socii 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 21-nov. 14:00GSV '63 1 - Halle 1Sportpark De Brouwer
    zo 28-nov. 14:00Halle 1 - SP Haarlo 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 05-dec. 14:00Erix 1 - Halle 1Sportpark Dèl-Akker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Halle 1 - Ruurlo 10 - 1
    12 sep.FC Dinxperlo 1 - Halle 111 - 0
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1HC '03 1320186
    2Terborg 1320136
    3Halle 13201-26
    4SVBV 13003-90
  • Stand 5de klasse C

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Etten 1242031661363
    2SC Meddo 1241932982260
    3Vosseveld241365493145
    4Bredevoort 1241356433144
    5Kilder 1241347522743
    6Halle 1241239623739
    7Marienveld 12410410414434
    8Ajax B 1249213444929
    9Stokkum 1246513426623
    10NVC 1247215396423
    11Westendorp 1245514315620
    12VVL 1242418359210
    13Den Dam 1242418219110