• Halle 1

  • Staf en begeleiding

    Naam Functie
    Ronnie Baten Hoofdtrainer
    Gerrit van de Kleur Assistent-trainer
    Wim Peppelman Keeperstrainer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    zo 05-dec. 13:00Halle 1 - SSA/SJO Ratti - Socii 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 30-jan. 14:00DEO 1 - Halle 1Sportpark Dijkhoek
    zo 06-feb. 14:00Halle 1 - Wolfersveen 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 13-feb. 14:00Bredevoort 1 - Halle 1Sportpark 't Broock
    zo 06-mrt. 14:00Halle 1 - GSV '63 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 13-mrt. 14:00SSA/SJO Ratti - Socii 1 - Halle 1Sportpark De Lankhorst
    zo 20-mrt. 14:00Halle 1 - DEO 1Sportpark De Meisterskamp
    zo 27-mrt. 14:00SP Haarlo 1 - Halle 1Sportpark De Berkel
    zo 03-apr. 14:00Halle 1 - Erix 1Sportpark De Meisterskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Halle 1 - SP Haarlo 11 - 1
    21 nov.GSV '63 1 - Halle 10 - 0
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1HC '03 1320186
    2Terborg 1320136
    3Halle 13201-26
    4SVBV 13003-90
  • Stand 5de klasse C

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Etten 1242031661363
    2SC Meddo 1241932982260
    3Vosseveld241365493145
    4Bredevoort 1241356433144
    5S.V. Kilder 1241347522743
    6Halle 1241239623739
    7Marienveld 12410410414434
    8Ajax B 1249213444929
    9Stokkum 1246513426623
    10NVC 1247215396423
    11Westendorp 1245514315620
    12VVL 1242418359210
    13Den Dam 1242418219110